Batizado e Troca de Cordas das Crianças 2019

Zapraszamy wszystkich capoeiristów małych i dużych do wzięcia udziału w naszym corocznym wydarzeniu. W tym roku egzaminy wypadają dokładnie w dzień dziecka – będzie co świętować! Rezerwujcie czas, i wpadajcie do miasta Kraka 🙂

PROGRAM:
PIĄTEK – ul. Konfederacka 12 (Sp. Nr 30)
17:00 – zapisy
17:30 – trening z podziałem na grupy (górna i dolna sala)
18:45 – przerwa
19:00 – Roda de Capoeira (dzieci)
20:00 – Roda de Capoeira (dorośli)
21:00 Zakończenie

SOBOTA
Miejsce:
Rano
ul. Konfederacka 12 (Sp. Nr30, sala dolna i górna)*
ul. Skwerowa 3 (Sp. Nr 110) *
Po południu
Hala Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27
9:30 – zapisy
10:00 – treningi w grupach zaawansowania
12:00 – przerwa obiadowa
14:30 – Batizado e troca de cordas (hala UEK)
19:00 – zakończenie
Parking obok uczelni. Wjazd na parking od ul. Beliny Prażmowskiego
21:30 – Spotkanie integracyjne w rytmach brazylijskich w klubie Betel (wstęp tylko dla osób pełnoletnich)
https://www.facebook.com/betelpub/

*Poranne treningi będą się odbywały równolegle w dwóch szkołach (sp.30 i sp 110) Do 25.05, każdy uczestnik zostanie poinformowany w której szkole będzie się zapisywać i trenować.

NIEDZIELA
11:30 – zbiórka u wylotu ulicy Grodzkiej
12:15 – przemarsz Parady Smoków i capoeiristów
13:15 – pokaz na scenie (czas trwania przemarszu jest trudny do przewidzenia, należy się liczyć z ewentualnymi przesunięciami czasowymi)
14:00 – Roda de Capoeira (miejsce podamy wkrótce)
15:00 – Zakończenie Warsztatów

Na miejscu, gdzie dzieci będą trenować będą dystrybutory wody, prosimy o wzięcie kubków lub bidonów.
Ze względu na specyfikę wydarzenia, należy liczyć się z możliwymi przesunięciami czasowymi.
Dzieci biorące udział w paradzie powinny być ubrane w białe abady/spodnie i koszulkę eventową
Podczas przerwy obiadowej organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uczestników warsztatu, w związku z czym rodzice/opiekunowie proszeni są o sprawowanie opieki nad swoimi dziećmi w tym czasie.
Wszelkie zmiany w harmonogramie będą umieszczane na bieżąco – prosimy o śledzenie wydarzenia.

Ceremonię poprowadzi Contra Mestre Sem Memoria.

Lista gości w tym roku jest bardzo długa. Instruktorzy, którzy pojawią się na naszym wydarzeniu:

Contra Mestre Sem Memória (UNICAR Kraków/Katowice)
Contra Mestre Viola (ACMBG Salvador)
Professor (1°) Cachorro (UNICAR Wrocław)
Professor (1°) Esquilo (UNICAR Katowice)
Professora (1°) Foguetinho (UNICAR Kraków)
Professor (1°) Mano Talão (UNICAR Czeladź)
Professor (1°) Maximo (ACMB)
Professor (1°) Ponto (UNICAR Bielsko-Biała)
Professor (1°) Sabido (UNICAR Warszawa)
Instrutor Drimo (Coletivo Aú Flecha Capoeira Angola)
Estagiario (4°) Torpedo (ACMB Poznań)
Estagiario (4°) Voador (ACMB Rzeszów)
Estagiário (2°) Banana (UNICAR Kraków)
Estagiário (2°) Caracol (UNICAR Biała Podlaska)
Estagiário (2°) Figado (UNICAR Warszawa)
Estagiário (1°) Angoleiro (UNICAR Kraków)
Estagiário (1°) Bacana (UNICAR Wrocław)
Estagiário (1°) Caramuru (UNICAR Kraków)
Estagiária (1°) Docinho (UNICAR Kraków)
Estagiário (1°) Majkel (UNICAR Czeladź)
Estagiário (1°) Muro (UNICAR Kraków)
Estagiário (1°) Bokser (UNICAR Warszawa)
Estagiária (1°) Pétala (UNICAR Bielsko-Biała)
Estagiário (1°) Salomão/Skot (UNICAR Kraków)
Estagiário (1°) Sariguê (UNICAR Kraków)
Estagiário (1°) Sariguê (UNICAR Kraków)
Estagiária (1°) Tigresa (UNICAR Kraków)
Formada Abelha (UNICAR Kraków)
Formada Avaria (UNICAR Mikołów)
Formada Borboleta (UNICAR Warszawa)
Formado Cavalo (UNICAR Kraków)
Formada Docura (UNICAR Kraków)
Formada Foginha (UNICAR Warszawa)
Formado Fogo (UNICAR Mikołów)
Formado Furacão (UNICAR Warszawa)
Formado Gêmeo (UNICAR Kraków)
Formado Interessante (UNICAR Warszawa)
Formado Malandrinho (UNICAR Kraków)
Formado Malicioso (UNICAR Kraków)
Formado Manhoso (UNICAR Kraków)
Formada Primavera (UNICAR Kraków)
Formada Zangada (UNICAR Bielsko-Biała)
Formado Zum (UNICAR Kraków)
Graduada Andorinha (UNICAR Wrocław)
Graduada Beija Flor (UNICAR Warszawa)
Graduado Bom Sorriso (UNICAR Lublin)
Graduado Cabeça (UNICAR Kraków)
Graduado Coringa (UNICAR Warszawa)
Graduada Direita (UNICAR Wrocław)
Graduada Furacão (UNICAR Czeladź)
Graduada Gaivota (ACMB Łódź)
Graduada Gordura (UNICAR Kraków)
Graduado Mandingueiro (UNICAR Lublin)
Graduada Maré (ACMB Poznań)
Graduada Maré (UNICAR Kraków)
Graduada Raposa (UNICAR Kraków)
Graduada Silenciosa (ACMB Rzeszów)